Talls de llum en 30 municipis valencians esta setmana

Hi ha talls programats en poblacions de les tres províncies
Iberdrola ha anunciat talls de subministrament per a esta setmana | Viquipèdia

Durant esta setmana, la hidroelèctrica Iberdrola ha anunciat talls de subministraments en diferents municipis del territori valencià per a treballar en les instal·lacions i poder oferir un millor servici. La companyia ha informat de què, si els treballs acabaren abans de l'horari establert, reobrirà el subministrament de forma immediata sense previ avís. Busca el teu municipi en el següent llistat per a poder conéixer l'horari dels talls de llum programats per a la setmana del 2 al 8 de desembre.

 

CASTELLÓ

Dilluns, 2 de desembre

Tales

  • De 08.30 a 12.30: c. del Carme, cm. del Cementeri, av. del Montí i adjacents

 

Dimarts, 3 de desembre

Atzeneta del Maestrat

  • De 11.00 a 13.00: c. de Xodos, c. de la Mare de Déu del Loreto, c. del Carril i adjacents

 

Borriana

  • De 08.00 a 12.00: c. de la Tanda, c. de Sant Isidre, c. de la Carrera i adjacents

 

Dimecres, 4 de desembre

Castelló de la Plana

  • De 09.00 a 14.00: c. de la Gran Via de Tàrrega Monteblanco, c. d'Oliva, c. de Jorge Juan i adjacents

 

Orpesa

  • De 09.00 a 13.30: av. del Far, c. d'Antonio Bosque, tr. de la Muntanyeta de Sant Josep i adjacents

 

Dijous, 5 de desembre

Castelló de la Plana - Grau de Castelló

  • De 12.00 a 15.00: camí de la Coloma, camí de la Parra, camí de la Senda de la Catalana i adjacents

 

Divendres, 6 de desembre

La Vilavella

  • De 09.00 a 12.00: camí dels Forns.

 

 

VALÈNCIA

Dilluns, 2 de decembre

Bunyol

    • De 09.00 a 13.30. Doctor Garcés Vericat (Cl), De la Violeta (Av), Joaquin Masmano Ibáñez. 

     

    Eliana

      • De 08.30 a 12.30. Angel Comes (Cl), San Antonio Benageber (Av), El Callao (Cl), i adjacents.

       

      Dimarts, 3 de decembre

       

      Xiva

      • De 08.30 a 10.30. Bosque U12 (Ur), y adyacentes. 

       

      Cullera

      • De 08.30 a 12.30. De La Marina (Cl), Pare Antoni Berenguer (Cl), Colon (Cl), i adjacents
      • De 09.00 a 13.00 Vall (Cl), Muñoz Degrain (Cl), Pintor Sorolla (Cl), i adjacents

       

      València

      • De 00.00 a 07.00. Sevilla (Cl), Clero (Cl), Ruzafa (Cl), i adjacents 
      • De 09.00 a 13.00. Pintor Gisbert (Cl), Puerto Rico (Cl), Cuba (Cl), i adjacents.

      Dimecres, 4 de decembre

      Aiora

      • De 10.00 a 13.00. Casas Madrona (Gr)

      La Pobla de Vallbona

      • De 08.30 a 10.30. Covatella (Cl), i adjacents
      • De 11.30 a 13.30. Mallaeta (Pd), i adjacents

      Moixent

      • De 08.30 a 10.30. Covatella (Cl), i adjacents

      València

      • De 00.05 a 07.00. Valladolid (Av), i adjacents

       

      Dijous, 5 de decembre

       

      Eliana

      • De 08.30 a 12.30. Mandor (Av), Constanza (Pe), Atlántico (Av), i adjacents

       

      Enguera

      • De 09.00 a 11.30. Antonio Machado (Cl), Doctor Muñoz Perez (Cl), Miguel Hernandez (Cl), i adjacents

       

      València

      • De 00.05 a 07.00. Grabador Enguidanos (Cl), Virgen de Campanar (Cl), Barón de Barcheta (Cl), i adjacents

       

      ALACANT

      Dilluns, 2 de desembre

      Gata de Gorgos

      • De 08.15 a 15.00: pd. dels Oquins, pd. dels Plans, pd. de les Rompudetes i adjacents

       

      Orihuela-Molins

      • De 08.30 a 10.00: pj. finca del Rincón, carrer de la Vereda de Don Faustino i adjacents

       

      Pedreguer

      • De 08.15 a 15.00: pd. dels Oquins i adjacents

       

      Dimarts, 3 de desembre

      Benimeli

      • De 08.30 a 09.00: pd. de la Segaria, pd. de la Segaria P-1,  pd. de la Segaria P-2 i adjacents
      • De 15.00 a 15.30: pd. de la Segaria, pd. de la Segaria P-1,  pd. de la Segaria P-2 i adjacents

       

      Dénia (talls intermitents)

      • De 08.30 a 15.30: Urb. del Monte Pego- carrer del Ruiseñor, carrer dels Canarios, av. de Benimeli i adjacents
      • De 08.30 a 10.30: cm. del Pou de la Muntanya, c. del Mallol, c. de l'Alborcer (Capsades) i adjacents
      • De 08.30 a 15.30: Urb. del Monte Pego i adjacents

       

      Elda

      • De 09.00 a 14.00: c. de la Font, c. de Violeta i adjacents

       

      Alacant - Illa Plana o Nova Tabarca

      • De 09.00 a 14.00: Virgen Del Carmen, Grande, Escuela i adjacents

       

      La Nucia

      • De 09.00 a 12.00: Mascarell, Los Arcos (Ur), Aladroc (Ur.Holiday Club) i adjacents

       

      Muro d'Alcoi

      • De 08.30 a 10.00: Les Llorenses (Cm), Mas Nou (Cm), Quebranta (Cm) i adjacents

       

      Ràfol d'Almunia

      • De 08.30 a 15.30. Salvador Dali-M.Pego, Segaria, Pablo Picasso, Rafol De Almúnia

       

      Santa Pola - Gran Alacant

      • De 08.30 a 14.30. Escandinavia (Av) i adjacents

       

      Dimecres, 4 de decembre

      Benidorm

      • De 09.00 a 14.00. Lepanto, De Filipinas (Av) i adjacents.

       

      Elx - l'Altet

      • De 08.30 a 14.30. Albitana, Contramaestre, Sextant i adjacents.

       

      Salinas

      • De 08.00 a 10.00. Rambla, Horno Vidrio, Rey Juan Carlos I (Av) i adjacents.

       

      Dijous, 5 de decembre

      Benidorm 

      • De 09.00 a 14.00. Del Mediterraneo (Av) y adjacents

       

      Petrer

      • De 08.30 a 13.00. Plana Alvaro-C (Ur), Plana Alvaro-B (Ur), El Xiprer-Urb. Monte Pedreguer i adjacents

      📸 L'actualitat valenciana en imàtgens! Seguix-nos en Instagram

      🌞 Vols saber l'oratge que farà? Seguix-nos en Instagram!