Talls de llum en més de 50 municipis valencians esta setmana

Hi ha talls programats en poblacions de les tres províncies
Iberdrola ha anunciat talls de subministrament per a esta setmana | València Diari

 

Durant esta setmana, la hidroelèctrica Iberdrola ha anunciat talls de subministraments en diferents municipis del territori valencià per a treballar en les instal·lacions i poder oferir un millor servici. La companyia ha informat de què, si els treballs acabaren abans de l'horari establert, reobrirà el subministrament de forma immediata sense previ avís. Busca el teu municipi en el següent llistat per a poder conéixer l'horari dels talls de llum programats per a la setmana del 25 al 29 de novembre.

 

CASTELLÓ

Dilluns, 25 de novembre

Onda

  • De 08.30 a 11.30: c. d'Isabel Clara Simó, c. dels Escriptors Valencians, c. de Sanchis Guarner i adjacents
  • De 12.00 a 15.30: c. de Miquel Peris, c. de la Serra d'Espadà, c. de Joan Fuster i adjacents

 

Vila-real

  • De 08.00 a 12.15: c. de la Cova Santa, c. de Ramon i Cajal, c. de la Sang de Crist i adjacents

 

Dimarts, 26 de novembre

Benicàssim

  • De 8.30 a 12.30: urb. de la Parreta Baixa, av. de les Palmes, urb. de la Pobla (urb. de les Palmes) i adjacents

 

Castelló de la Plana

  • De 09.00 a 13.00: av. de l'Alcora, c. del Pintor Sorolla, c. dels Tarongers i adjacents

 

Onda

  • De 07.30 a 10.30: c. del Ben al Abar, c. de la Carta Pobla, trv. de les Corts Valencianes i adjacents
  • De 10.30 a 13.30: pl. de les Corts Valencianes, trv. de les Corts Valencianes, av. de Catalunya i adjacents
  • De 13.30 a 16.30: av. de la Serra d'Espadà, c. d'Alfons el Magnànim, c. de la Carta Pobla i adjacents

 

Dimecres, 27 de novembre

Borriana

  • De 08.30 a 12.30: c. dels Arbrets, c. de Sant Caeta, c. de l'Ave Maria i adjacents

 

Vila-real

  • De 09.00 a 11.00: camí de Sant Joan Bosco, c. de Suera, c. de Xilxes i adjacents

 

Dijous, 28 de novembre

Borriana

  • De 08.30 a 12.30: av. de Jaime Chicharro, camí Fondo

 

Divendres, 29 de novembre

Borriana

  • De 08.30 a 12.30: camí de la Serratella, camí del Rajolí, c. de Carabona i adjacents

 

Vila-real

  • De 08.30 a 09.30: c. de la Cova Santa, c. de Ramon i Cajal, c. de la Sang de Crist i adjacents

 

VALÈNCIA

Dilluns, 25 de novembre

Jalance

    • De 09.00 a 12.00: c. de Colon, c. de València, c. de Melilla i adjacents

     

    Oliva

    • De 08.30 a 10.30: rda. Sud (Sector 15) i adjacents
    • De 10.30 a 12.30: c. de Fray Humilde Soria, c. d'Eduardo Escalante i adjacents

     

    Picassent

    • De 08.30 a 12.30: urb. de l'Illa 01, urb. de l'Illa 13, urb. de l'Illa 16 (urb. Tancat de l’Alter) i adjacents

     

    Ròtova

    • De 08.30 a 12.30: c. de Jaume I, c. de Joan XXIII i adjacents

     

    Simat de la Valldigna

    • De 09.30 a 10.00: c. de Calvari, c. de Santa Anna i adjacents

     

    Xest

    • De 08.30 a 11.30: c. de Xiva, pl. d'Europa, c. del Pintor Sorolla i adjacents

     

    Xiva

    • De 12.30 a 14.30: c. de Topacio-Las Pedrizas, c. d'Esmeralda, c. del Diamant (urb. de Las Pedrizas) i adjacents

     

    Dimarts, 26 de novembre

    Benissanó

    • De 09.00 a 11.00: pol. 5 (camí del Plantat)

           

          Montesa

          • De 08.30 a 15.00: pol. 11

           

          Pobla de Vallbona

          • De 09.00 a 11.00: urb. del Safareig, pol. 31 i adjacents

           

          Port de Sagunt

          • De 08.05 a 11.05: c. de Sant Vicent Ferrer, c. de Les Illes i adjacents
          • De 11.45 a 14.45: c. de Les Illes, c. d'Anohuer, c. de Catalunya i adjacents

           

          Torís

          • De 08.30 a 10.30: urb. els Blasques, c. de Mart, c. de Sagitari (urb. els Blasques) i adjacents

           

          Torrent

          • De 11.30 a 13.00: urb. del Molló Blanc, c. de l’Amistat, c. de Barrachina (urb. del Molló Blanc) i adjacents

             

            València

            • De 00.15 a 02.30: av. de Pius XII

             

            Xiva

            • De 08.30 a 13.30: c. de València, c. de Juan Carlos I, c. d'Alacant (urb. de la Serra Perenchiza) i adjacents

             

            Dimecres, 27 de novembre

            Alzira- La Barraca d'Aigües Vives

            • De 08.00 a 13.00: pd. de la Solana, pd. dels Fondos Bva i adjacents

             

            Buñol

            • De 08.30 a 11.30: pol. del Llano

             

            Manises

            • De 08.30 a 12.30: c. de Rafael Valls, c. del Bisbe Soler, c. Major i adjacents

             

            Montserrat

            • De 12.30 a 15.00: urb. de l'Horta de la Rabassa, c. de l'Ametler, urb. de la Perera (urb. de l'Horta de la Rabassa) i adjacents

             

            Puçol - Urbanització Alfinach

            • De 08.15 a 11.15: c. de la Foia de Bunyol, c. de l'Alcalatén, c. de Josep Alfonso i adjacents

             

              Requena - Casas de Sotos

              • De 10.30 a 11.00: c. Major, c. de l'Església, c. de la Constitució i adjacents

               

                Utiel

                • De 12.45 a 14.15: c. de Villargordo de Cabriel, c. de Castilla, c. d'Aragó i adjacents

                 

                València

                • De 08.00 a 09.30: c. de Julio Antonio, c. de Sant Vicent Màrtir, c. de l'Estrella i adjacents

                 

                Venta del Moro

                • De 09.45 a 11.45: c. de Victorio Montes, c. de los Huertos, c. de las Cruces i adjacents

                 

                Dijous, 28 de novembre

                Aielo de Malferit

                • De 08.30 a 12.30: urb. de la Cosmia, urb. de la Penya Mira, urb. de la Cosmia II i adjacents

                 

                Alzira

                • De 08.30 a 10.30: c. de l'Alcoià, c. de la Marina Alta, urb. de la Marina Baixa (urb. de Sant Bernardo) i adjacents

                 

                Benissanó

                • De 14.00 a 16.00: pol. 5 (camí del Plantat)

                 

                Montroi

                • De 08.30 a 10.00: urb. del Corral de Ferreret I Pla de l'Assut, pol. 16, pd. de les Valletes

                 

                Ontinyent

                • De 11.30 a 13.30: c. del Pintor de Segrelles

                 

                La Pobla de Vallbona

                • De 14.00 a 16.00: urb. del Safareig, pol. 31 i adjacents

                 

                Torrent

                • De 12.00 a 14.00: c. d'Enric Valor i adjacents

                 

                València

                • De 01.30 a 02.30: pl. de Sant Agustí
                • De 03.00 a 04.00: pl. de Sant Agustí

                 

                Divendres, 29 de novembre

                Piles

                • De 08.30 a 13.00: c. del Forn, c. de Sant Felip, c. de la Mar i adjacents

                 

                Tavernes Blanques

                • De 08.00a 13.00: c. de Mariano Benlliure, av. de les Corts Valencianes, av. del Cid i adjacents

                 

                València

                • De 08.00 a 13.00: camí del Racó de l'Anell

                 

                Xiva

                • De 08.30 a 11.30: c. d'Acacias, c. de los Rosales, urb. d'Abedul (urb. de la Sierra Perenchiza) i adjacents

                 

                ALACANT

                Dilluns, 25 de novembre

                Benidorm

                • De 09.00 a 14.00: c. de Joan Fuster Zaragoza i adjacents

                 

                Bigastro

                • De 08.30 a 14.30: pj. el Campico i adjacents

                 

                Orihuela

                • De 08.30 a 14.30: pol. 93 i adjacents

                 

                Torrevieja

                • De 09.30 a 10.30: urb. de los Frutales, c. de Ghandi i adjacents

                 

                Villena

                • De 08.30 a 12.30: c. del Cabezo de la Virgen i adjacents

                 

                Dimarts, 26 de novembre

                Agost

                • De 08.00 a 12.30: F. SAU II Pla Parcial l'Escandella, c. d'Itàlia i adjacents

                 

                Altea

                • De 09.00 a 14.00: urb. de la Serra d'Altea, c. de la Petunia (urb. de la Serra d'Altea I) i adjacents

                 

                Altea la Vella

                • De 09.00 a 14.00: c. de la Font, c. de Violeta i adjacents

                 

                Orihuela

                • De 08.30 a 14.30: ctra. de Torrevieja, ctra. de Torrevieja (km 8) i adjacents

                 

                Dimecres, 27 de novembre

                L'Alfàs del Pi - L'Albir

                • De 09.00 a 17.30: c. d'Hidra, c. de Tuca, camí de la Cantera i adjacents

                 

                L'Alfàs del Pi

                • De 09.00 a 14.00: urb. de Bellavista i adjacents

                 

                Jacarilla

                • De 08.30 a 14.30: c. de la Finca de los Azuelos i adjacents

                 

                Orihuela

                • De 08.30 a 14.30: prtg. de la Jacarilleta i adjacents

                 

                Petrer

                • De 08.00 a 09.30: c. de Sant Hermenegild, c. de la Mare de Déu i adjacents

                 

                Dijous, 28 de novembre

                Aigües

                • De 08.30 a 10.00: c. del Forn de Vidre, c. de la Font del Bany i adjacents
                • De 16.30 a 17.00:  c. del Forn de Vidre, c. de la Font del Bany i adjacents

                 

                  Altea

                  • De 09.00 a 14.00: av. de la Nucia, c. dels Atmellers i adjacents

                   

                  Guardamar del Segura (talls intermitents)

                  • De 08.00 a 15.00: av. de la Llibertat, av. de Cervantes, pd. del Secà, pd. del Moncayo i adjacents

                   

                  La Vall d'Alcalà

                  • De 09.00 a 10.30: c. de Sant Josep, c. Major i adjacents

                   

                  Villena

                  • De 08.30 a 17.00: c. del Cabezo de la Virgen i adjacents

                   

                  Divendres, 29 de novembre

                  Alcoi

                  • De 08.30 a 10.30: c. de Sant Miquel, c. del Pintor Casanova i adjacents

                   

                  L'Alfàs del Pi - L'Albir

                  • De 09.00 a 14.00: av. d'Europa i adjacents

                   

                    L'Alfàs del Pi

                    • De 09.00 a 14.00: c. d'Itàlia, c. de Roma i adjacents

                     

                    Calp

                    • De 08.30 a 13.30: av. de l'Illa de Formentera, c. de l'Esplanada del Port i adjacents

                     

                    Dénia (talls intermitents)

                    • De 08.30 a 14.15: c. de la Plana, pd. de les Madrigueres Nord, pd. del Tossalet i adjacents

                     

                    Dénia - La Xara (talls intermitents)

                    • De 08.30 a 14.15: pd. de la Xara, c. Major, pd. de la Plana i adjacents

                    📸 L'actualitat valenciana en imàtgens! Seguix-nos en Instagram

                    🌞 Vols saber l'oratge que farà? Seguix-nos en Instagram!