Rebre les notícies de València Diari
|
---|
|
Durant esta setmana, la hidroelèctrica Iberdrola ha anunciat talls de subministraments en diferents municipis del territori valencià per a treballar en les instal·lacions i poder oferir un millor servici. La companyia ha informat de què, si els treballs acabaren abans de l’horari establert, reobrirà el subministrament de forma immediata sense previ avís. Busca el teu municipi en el següent llistat per a poder conéixer l’horari dels talls de llum programats per a la setmana del 25 al 29 de novembre.
CASTELLÓ
Dilluns, 25 de novembre
Onda
- De 08.30 a 11.30: c. d’Isabel Clara Simó, c. dels Escriptors Valencians, c. de Sanchis Guarner i adjacents
- De 12.00 a 15.30: c. de Miquel Peris, c. de la Serra d’Espadà, c. de Joan Fuster i adjacents
Vila-real
- De 08.00 a 12.15: c. de la Cova Santa, c. de Ramon i Cajal, c. de la Sang de Crist i adjacents
Dimarts, 26 de novembre
Benicàssim
- De 8.30 a 12.30: urb. de la Parreta Baixa, av. de les Palmes, urb. de la Pobla (urb. de les Palmes) i adjacents
Castelló de la Plana
- De 09.00 a 13.00: av. de l’Alcora, c. del Pintor Sorolla, c. dels Tarongers i adjacents
Onda
- De 07.30 a 10.30: c. del Ben al Abar, c. de la Carta Pobla, trv. de les Corts Valencianes i adjacents
- De 10.30 a 13.30: pl. de les Corts Valencianes, trv. de les Corts Valencianes, av. de Catalunya i adjacents
- De 13.30 a 16.30: av. de la Serra d’Espadà, c. d’Alfons el Magnànim, c. de la Carta Pobla i adjacents
Dimecres, 27 de novembre
Borriana
- De 08.30 a 12.30: c. dels Arbrets, c. de Sant Caeta, c. de l’Ave Maria i adjacents
Vila-real
- De 09.00 a 11.00: camí de Sant Joan Bosco, c. de Suera, c. de Xilxes i adjacents
Dijous, 28 de novembre
Borriana
- De 08.30 a 12.30: av. de Jaime Chicharro, camí Fondo
Divendres, 29 de novembre
Borriana
- De 08.30 a 12.30: camí de la Serratella, camí del Rajolí, c. de Carabona i adjacents
Vila-real
- De 08.30 a 09.30: c. de la Cova Santa, c. de Ramon i Cajal, c. de la Sang de Crist i adjacents
VALÈNCIA
Dilluns, 25 de novembre
Jalance
- De 09.00 a 12.00: c. de Colon, c. de València, c. de Melilla i adjacents
Oliva
- De 08.30 a 10.30: rda. Sud (Sector 15) i adjacents
- De 10.30 a 12.30: c. de Fray Humilde Soria, c. d’Eduardo Escalante i adjacents
Picassent
- De 08.30 a 12.30: urb. de l’Illa 01, urb. de l’Illa 13, urb. de l’Illa 16 (urb. Tancat de l’Alter) i adjacents
Ròtova
- De 08.30 a 12.30: c. de Jaume I, c. de Joan XXIII i adjacents
Simat de la Valldigna
- De 09.30 a 10.00: c. de Calvari, c. de Santa Anna i adjacents
Xest
- De 08.30 a 11.30: c. de Xiva, pl. d’Europa, c. del Pintor Sorolla i adjacents
Xiva
- De 12.30 a 14.30: c. de Topacio-Las Pedrizas, c. d’Esmeralda, c. del Diamant (urb. de Las Pedrizas) i adjacents
Dimarts, 26 de novembre
Benissanó
- De 09.00 a 11.00: pol. 5 (camí del Plantat)
Montesa
- De 08.30 a 15.00: pol. 11
Pobla de Vallbona
- De 09.00 a 11.00: urb. del Safareig, pol. 31 i adjacents
Port de Sagunt
- De 08.05 a 11.05: c. de Sant Vicent Ferrer, c. de Les Illes i adjacents
- De 11.45 a 14.45: c. de Les Illes, c. d’Anohuer, c. de Catalunya i adjacents
Torís
- De 08.30 a 10.30: urb. els Blasques, c. de Mart, c. de Sagitari (urb. els Blasques) i adjacents
Torrent
- De 11.30 a 13.00: urb. del Molló Blanc, c. de l’Amistat, c. de Barrachina (urb. del Molló Blanc) i adjacents
València
- De 00.15 a 02.30: av. de Pius XII
Xiva
- De 08.30 a 13.30: c. de València, c. de Juan Carlos I, c. d’Alacant (urb. de la Serra Perenchiza) i adjacents
Dimecres, 27 de novembre
Alzira- La Barraca d’Aigües Vives
- De 08.00 a 13.00: pd. de la Solana, pd. dels Fondos Bva i adjacents
Buñol
- De 08.30 a 11.30: pol. del Llano
Manises
- De 08.30 a 12.30: c. de Rafael Valls, c. del Bisbe Soler, c. Major i adjacents
Montserrat
- De 12.30 a 15.00: urb. de l’Horta de la Rabassa, c. de l’Ametler, urb. de la Perera (urb. de l’Horta de la Rabassa) i adjacents
Puçol – Urbanització Alfinach
- De 08.15 a 11.15: c. de la Foia de Bunyol, c. de l’Alcalatén, c. de Josep Alfonso i adjacents
Requena – Casas de Sotos
- De 10.30 a 11.00: c. Major, c. de l’Església, c. de la Constitució i adjacents
Utiel
- De 12.45 a 14.15: c. de Villargordo de Cabriel, c. de Castilla, c. d’Aragó i adjacents
València
- De 08.00 a 09.30: c. de Julio Antonio, c. de Sant Vicent Màrtir, c. de l’Estrella i adjacents
Venta del Moro
- De 09.45 a 11.45: c. de Victorio Montes, c. de los Huertos, c. de las Cruces i adjacents
Dijous, 28 de novembre
Aielo de Malferit
- De 08.30 a 12.30: urb. de la Cosmia, urb. de la Penya Mira, urb. de la Cosmia II i adjacents
Alzira
- De 08.30 a 10.30: c. de l’Alcoià, c. de la Marina Alta, urb. de la Marina Baixa (urb. de Sant Bernardo) i adjacents
Benissanó
- De 14.00 a 16.00: pol. 5 (camí del Plantat)
Montroi
- De 08.30 a 10.00: urb. del Corral de Ferreret I Pla de l’Assut, pol. 16, pd. de les Valletes
Ontinyent
- De 11.30 a 13.30: c. del Pintor de Segrelles
La Pobla de Vallbona
- De 14.00 a 16.00: urb. del Safareig, pol. 31 i adjacents
Torrent
- De 12.00 a 14.00: c. d’Enric Valor i adjacents
València
- De 01.30 a 02.30: pl. de Sant Agustí
- De 03.00 a 04.00: pl. de Sant Agustí
Divendres, 29 de novembre
Piles
- De 08.30 a 13.00: c. del Forn, c. de Sant Felip, c. de la Mar i adjacents
Tavernes Blanques
- De 08.00a 13.00: c. de Mariano Benlliure, av. de les Corts Valencianes, av. del Cid i adjacents
València
- De 08.00 a 13.00: camí del Racó de l’Anell
Xiva
- De 08.30 a 11.30: c. d’Acacias, c. de los Rosales, urb. d’Abedul (urb. de la Sierra Perenchiza) i adjacents
ALACANT
Dilluns, 25 de novembre
Benidorm
- De 09.00 a 14.00: c. de Joan Fuster Zaragoza i adjacents
Bigastro
- De 08.30 a 14.30: pj. el Campico i adjacents
Orihuela
- De 08.30 a 14.30: pol. 93 i adjacents
Torrevieja
- De 09.30 a 10.30: urb. de los Frutales, c. de Ghandi i adjacents
Villena
- De 08.30 a 12.30: c. del Cabezo de la Virgen i adjacents
Dimarts, 26 de novembre
Agost
- De 08.00 a 12.30: F. SAU II Pla Parcial l’Escandella, c. d’Itàlia i adjacents
Altea
- De 09.00 a 14.00: urb. de la Serra d’Altea, c. de la Petunia (urb. de la Serra d’Altea I) i adjacents
Altea la Vella
- De 09.00 a 14.00: c. de la Font, c. de Violeta i adjacents
Orihuela
- De 08.30 a 14.30: ctra. de Torrevieja, ctra. de Torrevieja (km 8) i adjacents
Dimecres, 27 de novembre
L’Alfàs del Pi – L’Albir
- De 09.00 a 17.30: c. d’Hidra, c. de Tuca, camí de la Cantera i adjacents
L’Alfàs del Pi
- De 09.00 a 14.00: urb. de Bellavista i adjacents
Jacarilla
- De 08.30 a 14.30: c. de la Finca de los Azuelos i adjacents
Orihuela
- De 08.30 a 14.30: prtg. de la Jacarilleta i adjacents
Petrer
- De 08.00 a 09.30: c. de Sant Hermenegild, c. de la Mare de Déu i adjacents
Dijous, 28 de novembre
Aigües
- De 08.30 a 10.00: c. del Forn de Vidre, c. de la Font del Bany i adjacents
- De 16.30 a 17.00: c. del Forn de Vidre, c. de la Font del Bany i adjacents
Altea
- De 09.00 a 14.00: av. de la Nucia, c. dels Atmellers i adjacents
Guardamar del Segura (talls intermitents)
- De 08.00 a 15.00: av. de la Llibertat, av. de Cervantes, pd. del Secà, pd. del Moncayo i adjacents
La Vall d’Alcalà
- De 09.00 a 10.30: c. de Sant Josep, c. Major i adjacents
Villena
- De 08.30 a 17.00: c. del Cabezo de la Virgen i adjacents
Divendres, 29 de novembre
Alcoi
- De 08.30 a 10.30: c. de Sant Miquel, c. del Pintor Casanova i adjacents
L’Alfàs del Pi – L’Albir
- De 09.00 a 14.00: av. d’Europa i adjacents
L’Alfàs del Pi
- De 09.00 a 14.00: c. d’Itàlia, c. de Roma i adjacents
Calp
- De 08.30 a 13.30: av. de l’Illa de Formentera, c. de l’Esplanada del Port i adjacents
Dénia (talls intermitents)
- De 08.30 a 14.15: c. de la Plana, pd. de les Madrigueres Nord, pd. del Tossalet i adjacents
Dénia – La Xara (talls intermitents)
- De 08.30 a 14.15: pd. de la Xara, c. Major, pd. de la Plana i adjacents